DCS1800M Filtro(2500-2700 MHz)(82076C)
Product Description: Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67 (82076C)
Product Type: Filtro
Retail Price: $999.00
Market Price: $1999.00
Quantity:
Intermodulation (dBc)
Connectors
Type
Specification
| Part Number | Filtro |
|---|---|
| Part No. | 82076C |
| Frequency range (MHz) | 2500-2700 |
| Insertion loss (dB) | ≤1.0 |
| Ripple(dB) | / |
| Split Loss(dB) | / |
| Branch Flatness | / |
| Rejection/Isolation(dB) | ≥50@2300-2484 |
| Return loss/VSWR | ≤-20dB/1.22 |
| Power | ≤200W (avg.) |
| Lightning protection | 10KA; 10/350μs pulse |
| Operation temperature | -0°C to +55 °C |
| Application | Indoor or outdoor (IP67) |
| Weight(kg) | ≤1.2KG |
| Dimensions (mm) | Single:163*75*45.5(without connectors) |
Online Inquiry
Product Recommendation

DCS1800M Filtro(2500-2700 MHz)(82076C) $600.00
Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67 (82076C)

900M Filter(895-905&940-950 MHz)(82528A) $600.00
Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67 (82528A)
