Filter 890-909 & 935-954MHz(82505)
Product Description: Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67
Product Type: Filter
Retail Price: $9999.00
Market Price: $9999.00
Quantity:
Intermodulation (dBc)
Connectors
Specification
| Part Number | Filter |
|---|---|
| Part No. | 82505 |
| Frequency range (MHz) | 890-909 & 935-954MHz |
| Insertion loss (dB) | ≤1.5 |
| Ripple(dB) | / |
| Split Loss(dB) | / |
| Branch Flatness | / |
| Suppression/Isolation(dB) | ≥30@930-934 |
| Return loss/VSWR | ≤-20dB/1.22 |
| Input power (W) | ≤200 W(avg.) |
| Type | Single |
| DC/AISG | NO DC Bypass |
| Lightning protection | / |
| Operation temperature | -10°C to +55 °C |
| Application | Indoor or outdoor (IP67) |
| Weight(kg) | Single:≤3.5Kg |
| Dimensions (mm) | Single:273*231.4*62(without connectors) |
Online Inquiry
Product Recommendation

Filter 890-909 & 935-954MHz(82505) $9999.00
Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67

Filter 820-835 & 865-880 MHz(82500C) $9999.00
Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67

Filter 885-915 & 930-960 MHz(82500B) $9999.00
Low PIM,anti-interference,High performance,N/DIN/4.3-10;IP67

