Combiner 698-2700/3300-3800 MHz(8066053)
产品描述:low cost,High Isolation,indoor (8066053)
产品分类:Indoor Combiner
零售价: ¥9999.00
市场价: ¥9999.00
数量:
Intermodulation (dBc)
Connectors
规格
| 零件编号 | Indoor Combiner |
|---|---|
| Part NO. | 8066053 |
| Frequency range (MHz) | Port 1 :698-2700 Port 2: 3300-3800 |
| Insertion loss (dB) | Port 1:≤0.2dB Port 2:≤0.4dB |
| Ripple(dB) | / |
| Split Loss(dB) | / |
| Branch Flatness | / |
| Suppression/Isolation(dB) | Port 1 :≥30 Port 2:≥80 |
| Return loss/VSWR | ≤ 20dB |
| Input power (W) | ≤200 W(avg.) |
| Type | Single |
| DC/AISG | / |
| Lightning protection | / |
| Operation temperature | -20°C to +65 °C |
| Application | Indoor |
| Weight(kg) | Single:≤1.0Kg |
| Dimensions (mm) | 85*83*21.5 (without connectors) |
在线询价





