Combiner 790-862/880-960/1710-1880/1920-2170/2300-2700 MHz (80223A)
Product Description: Low PIM, High performance,DC/AISG Bypass,N/DIN/4.3-10 ;IP67;(80223A)
Product Type: Combiner
Retail Price: $9999.00
Market Price: $9999.00
Quantity:
Intermodulation (dBc)
Connectors
DC/AISG
Type
Specification
| Part Number | Combiner |
|---|---|
| Part No. | 80223A |
| Frequency range (MHz) | Port1 :1710-1880 Port2: 1920-2170 Port3: 2300-2700 Port4 :790-862 Port5: 880-960 |
| Insertion loss (dB) | ≤0.5 |
| Ripple(dB) | / |
| Split Loss(dB) | / |
| Branch Flatness | / |
| Suppression/Isolation(dB) | ≥50 |
| Return loss/VSWR | ≤-20dB/1.22 |
| Input power (W) | ≤200 W(avg.) |
| Lightning protection | 10KA; 10/350μs pulse |
| Operation temperature | -20°C to +65 °C |
| Application | Indoor or outdoor (IP67) |
| Weight(kg) | Single:≤4.3Kg;Double:≤8.6Kg |
| Dimensions (mm) | Single:268*195*55;Double:268*195*115(without connectors) |
Online Inquiry
Product Recommendation

Combiner703-803/895-960(80733) $1999.00
Low PIM, High performance,DC/AISG Bypass,N/DIN/4.3-10 ;IP67;(80733)

Combiner 1710-1880/1920-2200MHz (80677B) $9999.00
Low PIM, High performance,DC/AISG Bypass,N/DIN/4.3-10 ;IP67;(80677B)

Combiner 1695-2200/2300-2700 MHz(80677A) $9999.00
Low PIM, High performance,DC/AISG Bypass,N/DIN/4.3-10 ;IP67;(80677A)




